Hybrid Energy
Hybrid Energy™ sistemi isminden de anlaşılacağı gibi melez bir teknoloji. Yani cildiniz için 2 faydalı etkiyi bir araya getiriyor.

Doğal Dolgu etkisi  yaratan LEGEND Hybrid Energy  sistemi nedir?

Hybrid Energy™ sistemi isminden de anlaşılacağı gibi melez bir teknoloji. Yani cildiniz için 2 faydalı  etkiyi bir araya getiriyor. Bu iki teknoloji; cilt içerisine mikroiğneler yardımı ile salınan Radyofrekans ısısı ve yine cilt içerisine salınan düşük enerji seviyeli  Elektriksel-galvanik- akım.

Hybrid Energy cilde nasıl aktarılıyor ?

Üzerinde 36 adet mikroiğnelerin olduğu kişiye özel başlıklar ile uygulama yapılıyor. Bu mikroiğneler gözle görülemeyecek kadar inceler. Deri içerisine nüfuz etmeden önce mikroiğneler ısınıyor , pürüzsüz biçimde cilt altına gönderilmeye  hazır hale geliyor. Cildin içerisine giren mikroiğnelerden  Radyofrekans ısısı belli bir süre salınmaya devam ediyor. Ardından elektriksel akım devreye giriyor ve deri altındaki ısı uyarımının yanı sıra etkisi uzun süre devam edecek olan gençleştirici biyokimyasal uyarım başlıyor.

LEGEND Hybrid Energy doğal dolgu etkisi mi yaratıyor ?

Hybrid Energy sistemi ile kıvrım ve kırışıklıkların giderilmesi doğal yoldan sağlanıyor. Isı ve elektriksel uyarım deri altındaki yapı taşlarımız olan kolajen , hyaluronik asit ve glikoz amino glikanların 6 kat daha fazla üretilmesini sağlıyor. Böylece cilt daha sıkı , daha aydınlanmış ve daha genç görünüyor.

Sivilce izleri ve gözenek sorunu için Hybrid Energy  tercih edilebilir mi?

Sivilce izleri ve gözenekli cilt sorunları için klasik yöntemler, peeling, laser uygulamalarının ardından artık yeni ve güçlü bir seçeneğimiz daha var. Hybrid Energy  ergenlikten kalan sivilce izlerinde, yağlı ve gözenekli ciltlerde de daha pürüzsüz görünüm sağlıyor. Hem de ağrı duymadan, deri pullanmaları yaşamadan ve sizi günlük yaşantınızdan koparmadan. Hybrid Energy  ile hem cilt ışıldamaya başlıyor ve mat görünümünden kurtuluyor, hem de sıkılaşıp kıvrım ve kırışıkların kurtulabiliyor.

Hibrit enerji çözümleri

  • Alın ve göz çizgilerinin giderilmesi
  • Ağız çevresi kırışıklık giderme
  • Yüze Volüm kazandırma
  • Yanak ve göz çevresinde sıkılaşma
  • Akne izleri
  • Çatlaklar
  • Yanak ve Göz altı çöküntülerinde volüm kazandırma
  • Porların küçültülmesi
Online Randevu
Op. Dr. Serhat Tuncer
Op. Dr. Serhat Tuncer
Yaklaşık 1 saat içerisinde cevap verebilir.
Op. Dr. Serhat Tuncer
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?
10:03