Bölgesel Zayıflama
Trilipo, Legend cihazı üzerinde bulunan sıkılaştırıcı ve yağ azaltıcı teknoloji 3`lü etki ile yağ azaltımını hedefliyor.

Trilipo Uygulaması nedir?

Trilipo, Legend cihazı üzerinde bulunan sıkılaştırıcı ve yağ azaltıcı teknoloji 3`lü etki ile yağ azaltımını hedefliyor. Spor ve egzersiz ile kaybolmayan, sizden bir türlü uzaklaşmayan bölgesel yağların azaltımını, selülit giderilmesini destekliyor.

Trilipo legend nasıl etki ediyor?

3`lü etki ile yağ azaltımı yapan trilipo sistemi estetik alanda uzun yıllardır kullanılan tripolar radyofrekans teknoloji ile derinin 22 mm derininden başlayan bir ısıtma işlemi yapıyor. Depolanmış yağ içeriklerinizin salınımını gerçekleştiriyor. Aynı zamanda dinamik kas aktivitesi ile kaslarınıza egzersiz yaptıran minik sinyalleri kaslarınıza ulaştırıyor. Hızlandırılan lenf drenajı ile salınan yağ içerikleri o bölgeden hızla uzaklaşıyor. Metabolizma hızınız yükseliyor ve kesinlikle uygulama sonrası enerji doluyorsunuz.

Selülit gidermek ve sıkılaşmak da trilipo ile mümkün mü?

Yağ hücrelerimizdeki homojen olmayan yapılanma cilt altı protein liflerin düzensizliği dışarıdan portakal kabuğu görünümüne sebep oluyor. Trilipo sistemindeki yağ azaltımının yanında bu gibi doku düzensizliklerini minimize ediyor. Yani kişi hem bölgesel yağ azaltma hem de selülit giderici etkilerinden aynı anda faydalanıyor. Yaşlanma, hızlı kilo kaybı, doğum sonrası oluşan sarkmaların giderilerek sıkılaşması ve toparlanması da triliponun faydaları arasındadır. Sistemde vakum yok, morarma, kılcal damarlarda çatlama gibi sorunlarda bu nedenle olmuyor.

Nasıl Uygulanır?

Seans aralığı uygulanarak bölgeye göre değişim gösterir. Minimum 6, maksimum 12 seans uygulanabilir. İlk seanstan sonra etkisi görülmeye başlanır. Seans süresi bir bölgede minimum 30 dakikadır. Seans aralığı 7 ile 10 gün dür. Seanslara düzenli gelinmesi alınacak sonuç açısından önem arz etmektedir. Seanstan sonra vücut kitle ölçümüne göre su tüketilmesi gerekmektedir.

Online Randevu
Op. Dr. Serhat Tuncer
Op. Dr. Serhat Tuncer
Yaklaşık 1 saat içerisinde cevap verebilir.
Op. Dr. Serhat Tuncer
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?
00:08