Pollegen Radyo Frekans
Pollogen Radyo frekans uygulaması ameliyatsız yüz germe ve gıdı toparlamada güvenilir bir yöntem.

Pollogen Radyo frekans uygulaması ameliyatsız yüz germe ve gıdı toparlamada güvenilir bir yöntem. Yüz germe operasyonlarında cerrahi müdahalenin yapıldığı kas katmanına yani SMAS`a etki eden pollogen radyofrekans dinamik kas aktivitesi ile tam olarak “V” şeklinde uzanan gülümseme kaslarımızın olduğu alanda etki gösteriyor. Pollogen yüz ovalindeki kasa bağlı sarkmış görünümü toparlıyor. Kişiler hem kas hem de deri sıkılaştırma etkilerinden faydalanıyor,gıdıda biriken yağ fazlalıklarından ameliyatsız kurtulabiliyor,güzellik üçgeni daha belirgin ve daha sıkı bir hatta kavuşuyorlar.

Derimizin genç ve diri olması yapısındaki elastin ve kolajen adı verilen bileşenlere bağlıdır. Derimiz belli bir derinliğe kadar kontrollü bir şekilde ısıtıldığı takdirde bu bileşenlerde gerilir ve sıkılaşır ayrıca bu ısı artışı yaşla birlikte üretimi giderek azalan bu bileşenlerin yeniden oluşmasını da sağlar. Pollogen radyofrekans derinin en üst katmanında en alt katmanına hatta kas dokusuna ısı etkisi ileterek yüzümüzün ve vücudumuzun birçok bölgesinde arzuladığımız estetik sonuçları etkili, kolay ve acısız bir biçimde gerçekleştirebilmektedir.

Pollogen radyo frekans derimize herhangi bir madde enjekte etmeden yüz, boyun, dekolte, sırt, kol, bel, bacak gibi bölgelerde pürüzsüz, gergin, sıkılaşmış bir deri görünümü elde etmek bu teknoloji ile mümkündür.

Online Randevu
Op. Dr. Serhat Tuncer
Op. Dr. Serhat Tuncer
Yaklaşık 1 saat içerisinde cevap verebilir.
Op. Dr. Serhat Tuncer
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?
10:54