Yorumlar

Burun ve gögüs ameliyatı oldum ve bi çok ufak dokunuşu serhat bey yapmakta muazzam bir yeteneğe sahip doğal ve çok güzel sonuçlar

—Büşra A*****

Serhat beyi ilk 2010 yılında tanıdım. Mesleğine hakimiyeti, profesyonelliği bir yana, insanlarla ilişkileri de mükemmeldir ki bence iyi doktor olmanın olmazsa olmazıdır empati yeteneği... Mükemmeliyetçidir, bilirsiniz ki emin ellerdesiniz. Bugüne kadar da yaptığı bütün uygulamalardan son derece memnun kaldım.

—Semra M*****

Sadece tavsiye edeceğim, 8 yıl önce meme büyütme operasyonu geçiren kız kardeşim de dahil olmak üzere gerçekten memnun kalan birçok insan tanıyorum. O en iyi doktor, Serhat Tuncer'de estetik ameliyat en iyi ve güvenli

—Sevilay

Yıllardır güvendiğim, profesyonelliğine inandığım Sevgili Doktorum Serhat Tuncer estetik dokunuşlarda bana gösterdiğiniz özen, samimiyet ve dürüstlüğünüz için en önenlisi sonuçlarının mükemmel olması sebebiyle size sonsuz teşekkürler. Organize etme yeteneği, ilgisi ve güleryüzü için Ebru hanıma da ayrıca çok teşekkür ederim.

—Fulya A****

Tüm ısrarlarıma ve ödemeyi yapmış olmama rağmen, benim için doğru olmadığını düşündüğü operasyonu yapmayıp, ödememi iade etmiş, doktor gibi doktor, adam gibi adamdır Serhat Bey. Beni dinlemediği için kendisine çok teşekkür ediyorum. Ben onu dinlediğimde gerçekleşen sonuçtan çok mutluyum. Ekibi de kendi gibi ilgili ve güvenilir. İşinin ehli güvenilir insanlara  emanet olmak müthiş rahatlatıcı bir duygu.

—Sermin E*****

Serhat hocam göz kapak ameliyatımı kusursuz bir şekilde ve benimle beraber 8 kişi aynı mutluluğu yaşıyor ellerinize sağlık geldim 20 dak işlemim bitti ve sonraki süreç kısa zamanda toparlandım sevgiler 

—Tülay D******

Merhaba benim 25 yıllık canım doktorum serhat tuncer iyiki tanıdım sizi hiç pişman olmadım size geldiğim için mucızelerin dr. hala çok güzelim sayenizde.

—Hamiyet B******

Harika bir doktor bütün ameliyatları başarılı, sakin ve dürüst biri, maddiyatçı değil gerkmiyorsa ameliyatı yapmiyor ve fikrini açıkça söylüyor hastasını takip ediyor kendini çok sevdim ve guvendim.

—Ayşen C******

Serhat beye 8 sene önce kadar burun ameliyatı oldum burun kanatlarım güldüğümde çok açılıyodu ve eşitsizlikten çok korkarak gittim iyi ki serhat beyle kesişmiş diyorum yollarımız çok memnunum yine olsa yine sizi tercih ederdim

—Yeliz Hazal Y****

Gözümü kırpmadan kendimi emanet edeceğim tek dr. Göz kapağı, meme operasyonu ve yanak yağ enjeksiyonu operasyonlarım çok başarılı geçti. Sizi seviyorum canım hocam.

—Tuğba Ö*****
Bir Konsültasyon Planlayın
İletişime Geç
Op. Dr. Serhat Tuncer
Op. Dr. Serhat Tuncer
Op. Dr. Serhat Tuncer
Yaklaşık 1 saat içerisinde cevap verebilir.
Op. Dr. Serhat Tuncer
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?
22:35