Op. Dr. Serhat Tuncer
Dr. Serhat Tuncer, mükemmel sonuçlar ve güvenli bir deneyim için estetik ve plastik cerrahide özveriyle çalışır. Sizlere estetikte uzmanın ellerinde, güvenilir bir yolculuğa hazırlar.
Op. Dr. Serhat Tuncer
Bütünleştirici Yaklaşım
Estetiğin inceliklerini sunmak ve herkesi kendi benzersiz güzelliklerini keşfetmeye teşvik etmek için buradayız.
—Op. Dr. Serhat Tuncer
Biyografi
Op. Dr. Serhat Tuncer
Op.Dr.Serhat TUNCER 1966 yılında Erzincan′da doğdu. İlk orta öğrenimini Ankara’da tamamladıktan sonra 1989 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. 1996 yılında İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif Cerrahi bölümünden uzmanlığını almıştır. 1997 yılından itibaren kendi kurduğu ve ortağı olduğu kliniklerde yönetici ve Plastik Cerrah olarak görev yapmıştır. Şu anda hala kendi kurduğu klinikte hastalarına hizmet vermektedir. Kendi alanında çok sayıda yabancı ve yerli dergilerde yayınlanmış makaleleri bulunmaktadır. Yurt içi ve yurt dışında yapılan kongre, kurs ve programlara düzenli olarak katılmaktadır.

Katıldığı Kurslar

  • Marmara Üniversitesi Ortodonti Bölümünde Ortognatik cerrahi ve Dudak damak yarıklı hastaların cerrahi öncesi planlam ve sefalometri kursu 1996 İstanbul/Türkiye
  • International Society of Aesthetic and Plastic Surgery Instractional Course 1995 Antalya/Türkiye
  • 49. ISAPS Lipoplasti ve Komplikasyonları Eğitim Kursu, 18-20 Mayıs 1995, Antalya.
  • 2nd International Course on surgical treatment of the TMJ 1996 Vigo/İspanya
  • International Society of Aesthetic and Plastic Surgery Post Graduate Course 1997 Paris/Fransa
  • 4th Mediterranian Congress and Osteosynthesis course 1997 Antalya/Türkiye
  • International Society of Aesthetic and Plastic Surgery Post Graduate Course 1998 Atina/Yunanistan
  • Live Laser Course and Live Surgery Symposium 1998 Atina/Yunanistan
  • Giants in Aesthetic Plastic Surgery, Aesthetic Surgery of the Aging Face Symposium 1999 New York/ABD
Op. Dr. Serhat Tuncer

Mesleki Tecrübeler

• 1983-1990 Ankara Üniversitesi Ankara Tıp Fakültesi • 1991-1996 İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı • 1992-1994 Genel Cerrahi, Ortopedi, Çocuk Cerrahisi, Kulak-Burun-Boğaz, İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesiİstanbul Üniversitesi Deneysel Tıp Araştırma Merkezi • 1995 Araştırma Görevlisi, Ortognatik Cerrahiye Hazırlık, Marmara Üniversitesi Ortodonti Anabilim Dalı • 1996 Serbest Hekim, Istanbul Cranioplast• 2004 Serbest Hekim, Allianoi Estetik Cerrahi Merkezi

Op. Dr. Serhat Tuncer

Yurtiçi Yayınlar

Emekli U., Tuncer S., Kesim S.N., Arıncı A., Koldaş D, Görgün B. Temporomandibuler eklem ankilozunun kostokontral greftle rekonstriksiyonu. Türk Plastik Cerrahi Dergisi 1996; 4 (2):69-75.Tuncer S., Mersa B., Arıncı A., Güloğlu R. Mandibula Kırıkları: 112 vakanın analizi. Ulusal Travma Dergisi 1996; 2(2): 185-188.Koldaş T., Tuncer S., Şirin F., Hayırlıoğlu T. Temporomandibular eklem ankilozunun otojen materyal ile cerrahi tedavisi.Kulak Burun Boğaz İhtisas Dergisi 1995; 2(3):262-264.Koldaş T., Aydın A., Tuncer S., Şirin F., Hayılıoğlu T. Temporomandibular eklem cerrahisinde modifiye endaural insizyon ile birlikte subfasial girişim. Kulak Burun Boğaz İhtisas Dergisi 1994; 2(2):129-130.Emekli U., Tuncer S., Mersa B., Kesim S.N. Etil alkolün standart dorsal sıçan flebi üzerindeki etkileri. Cerrahi Tıp Bülteni 1995; 4:87-91.

Yurtdışı Yayınlar

Celik M, Tuncer S, Buyukcayir I.Splitting advancement genioplasty: a new genioplasty technique. Ann Plast Surg. 1999;43(2):148-53. Celik M, Tuncer S, Buyukcayir I.Modifications in endoscopic facelifts. Ann Plast Surg. 1999;42(6):638-43. Celik M, Tuncer S, Emekli U, Kesim SN.Histologic analysis of prefabricated, vascularized bone grafts: an experimental study in rabbits. J Oral Maxillofac Surg. 2000;58(3):292-5; discussion 296. Tuncer S, Celik M, Emekli U, Kesim SN.Subcutaneous bipedicle island flaps on the face. Plast Reconstr Surg, 2001; 107(1):148-51.

Randevu oluşturun
İletişim

Burun ve gögüs ameliyatı oldum ve bi çok ufak dokunuşu serhat bey yapmakta muazzam bir yeteneğe sahip doğal ve çok güzel sonuçlar

—Büşra A*****

Serhat beyi ilk 2010 yılında tanıdım. Mesleğine hakimiyeti, profesyonelliği bir yana, insanlarla ilişkileri de mükemmeldir ki bence iyi doktor olmanın olmazsa olmazıdır empati yeteneği... Mükemmeliyetçidir, bilirsiniz ki emin ellerdesiniz. Bugüne kadar da yaptığı bütün uygulamalardan son derece memnun kaldım.

—Semra M*****

Sadece tavsiye edeceğim, 8 yıl önce meme büyütme operasyonu geçiren kız kardeşim de dahil olmak üzere gerçekten memnun kalan birçok insan tanıyorum. O en iyi doktor, Serhat Tuncer'de estetik ameliyat en iyi ve güvenli

—Sevilay

Yıllardır güvendiğim, profesyonelliğine inandığım Sevgili Doktorum Serhat Tuncer estetik dokunuşlarda bana gösterdiğiniz özen, samimiyet ve dürüstlüğünüz için en önenlisi sonuçlarının mükemmel olması sebebiyle size sonsuz teşekkürler. Organize etme yeteneği, ilgisi ve güleryüzü için Ebru hanıma da ayrıca çok teşekkür ederim.

—Fulya A****

Tüm ısrarlarıma ve ödemeyi yapmış olmama rağmen, benim için doğru olmadığını düşündüğü operasyonu yapmayıp, ödememi iade etmiş, doktor gibi doktor, adam gibi adamdır Serhat Bey. Beni dinlemediği için kendisine çok teşekkür ediyorum. Ben onu dinlediğimde gerçekleşen sonuçtan çok mutluyum. Ekibi de kendi gibi ilgili ve güvenilir. İşinin ehli güvenilir insanlara  emanet olmak müthiş rahatlatıcı bir duygu.

—Sermin E*****

Serhat hocam göz kapak ameliyatımı kusursuz bir şekilde ve benimle beraber 8 kişi aynı mutluluğu yaşıyor ellerinize sağlık geldim 20 dak işlemim bitti ve sonraki süreç kısa zamanda toparlandım sevgiler 

—Tülay D******

Merhaba benim 25 yıllık canım doktorum serhat tuncer iyiki tanıdım sizi hiç pişman olmadım size geldiğim için mucızelerin dr. hala çok güzelim sayenizde.

—Hamiyet B******

Harika bir doktor bütün ameliyatları başarılı, sakin ve dürüst biri, maddiyatçı değil gerkmiyorsa ameliyatı yapmiyor ve fikrini açıkça söylüyor hastasını takip ediyor kendini çok sevdim ve guvendim.

—Ayşen C******

Serhat beye 8 sene önce kadar burun ameliyatı oldum burun kanatlarım güldüğümde çok açılıyodu ve eşitsizlikten çok korkarak gittim iyi ki serhat beyle kesişmiş diyorum yollarımız çok memnunum yine olsa yine sizi tercih ederdim

—Yeliz Hazal Y****

Gözümü kırpmadan kendimi emanet edeceğim tek dr. Göz kapağı, meme operasyonu ve yanak yağ enjeksiyonu operasyonlarım çok başarılı geçti. Sizi seviyorum canım hocam.

—Tuğba Ö*****
Op. Dr. Serhat Tuncer
Op. Dr. Serhat Tuncer
Yaklaşık 1 saat içerisinde cevap verebilir.
Op. Dr. Serhat Tuncer
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?
09:36