Cilt Bakımı ve HighFrekans
Cilt bakımları, Amerika ve ispanyadan ithal edilen tedavi odaklı, doktor kullanımına uygun ve ilaç ruhsatı olan ürünlerle...

Cilt bakımları, Amerika ve ispanyadan ithal edilen tedavi odaklı, doktor kullanımına uygun ve ilaç ruhsatı olan ürünlerle, tıp merkezi güvencesinde, deneyimli estetisyenler tarafından yapılmaktadır.

Klasik enstitü Bakımı: Kişiye özel yapılan bu bakım, cildin temizlenmesi, peeling, buhar, derin temizleme, dezenfekte, ampul-serum, masaj, maske, tonik, nemlendirme ve güneş koruyucuyla son bulur.

Akne Tedavisi: Akne ve sivilce oluşumunun nedenleri tespit edildikten sonra kişinin cilt durumu göz önüne alınarak sebum dengeleyici, soyucu ve kurutucu antibakteriyel cilt bakımı ürünleriyle tedavi yöntemidir.

Elastin ve kolajen Bakım: Cildin dayanıklığını , gerginliğini ve elastikiyetini sağlayan elastin ve kolajen liflerin güçlendirilmesi amacıyla uygulanan bakımdır. Kullanılan ürünler antioksiodan açısından zengin içerikli olmalıdır.

Led Maske: Cilt tipine ve sorununa yönelik uygulanan ışık tedavisidir. En az 6 seans .(1 hafta arayla)  uygulanmalıdır. 4 ayrı renk seçeneği bulunmaktadır. Her renk bir cilt sorununun tedavi edilmesine yöneliktir.

Kırmızı Led Maske: Antiaging  ve sebum salgısını dengeleyici bir bakım sunar. Geniş gözeneklerin daraltılması ve cildin bakterilerden arındırılarak dezenfekte edilmesini sağlar.

Yeşil Led Maske: Hücre yenileyici özelliği vardır. Lenf ve ödem taraması yapar. Zihinsel stresi nötr hale getirir.

Sarı Led Maske: Cilt hücrelerine enerji verir. Cilt hastalıklarını tedavi etmeye yardımcı olur. Bağışıklık sistemi fonksiyonlarını arttırır. Salgı  bezlerinin fonksiyonlarını arttırır.

Leke tedavisi: Yeni oluşmuş lekelerin tedavisi için uygulanan bakımdır. Çeşitli mezoterapi serumları kullanılarak cilt rengi açılır. Hiperpigmentasyon oluşumu engelleyici ürünler kullanılır.

Detoks Bakımı: Cilt altında biriken bakteri ve toksinlerin dışarı atılarak cildin derinlemesine temizlenmesi nefes alması sağlanır. Derin temizlik işleminden sonra 3 farklı detoks maskesi uygulanır.

Oksijen Bakımı: Cildimizdeki hücrelerin görevlerini yerine getirebilmesi için enerjiye ihtiyaçları vardır. Genç ciltle bu tarz problemler yoktur. Çünkü metabolizma genç ciltlerde daha iyi çalışır. Metobolizmanın yavaşlaması cildin beslenmemesi ve yenilenmemesi anlamına gelir.

Oksijen bakımı dokuların canlanmasına yardımcı olur. Cildin nem ihtiyacını sağlar. Cilt canlı berrak ve pürüzsüz görünür. Cilt gerilir ve toparlanır ince çizgiler giderilir. Oksijen metabolizmayı hızlandırarak cildi toksinlerden arındırıp yağ salgısının dengelenmesini sağlar.

Nem Bakımı: Cildimiz çeşitli faktörlerden kuru, yıpranmış ve pul pul olmuş duruma gelebilir. Nem bakımı yoğun aloe vera ve gliserin içeren serum ve maskelerle yapılmaktadır. Aloe vera etkili nem tutucu özelliği vardır. Ciltteki nem seviyesini düzenler ve kurumasını önler. Nem bakımları genellikle mevsim geçişlerinde yapılmaktadır.

Online Randevu
Op. Dr. Serhat Tuncer
Op. Dr. Serhat Tuncer
Yaklaşık 1 saat içerisinde cevap verebilir.
Op. Dr. Serhat Tuncer
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?
09:54