YENİ NESİL CİLT BAKIMI    


Dünyanın En Gelişmiş Cilt Bakım Ürünleriyle hizmetinizdeyiz.

Biyoemülsiyon Taşıma Teknolojisiyle ;
Pigment Lekeleri, Kolajen ve  Elastin Kaybı, Kırışıklıklar ve Akne Lekesi  gibi Cildin Temel Problemine Gözle Görünür Sonuç Getiren Kapsamlı Cilt Bakımı.
Devrim yaratan nitelikteki peeling ürünlerimizle tahrişe  yol açmadan, uygulama sonrası ciltte soyulma ve kızarma görülmediğinden , evden çıkmadan, geçirilecek bir iyileşme süreci gerekmemektedir. Epidermisin Canlı Olan Bazal Tabakasına Dek İnip Penetre Olmalarını, İçeriğindeki Büyüme Peptidleri İle  Kolajen Üretimini Destekleyerek  Cildin Dolgunluğunun Artmasını, Serbest Radikal Hasarına Karşı Cildin Korunmasını, Cildin Yenilenmesi  ile Birlikte Işıltı ve Canlılık Kazanmasını Sağlar. Bu benzersiz bakım yeni kolajen ve elastin üretimi için üst deride oldukça önemli bir stimülasyon sağlar. Tek bir uygulama sonrasında bile kişi yüzündeki ışıltı ve ton farkını görebilir.
Tedavi  15 gün aralıklarla uygulanır.

DERMATHERAPY 
Dermatherapy uygulaması, Dermis tabakasına terapötik etkili mikro kanallar açarak düzensiz kolajen oluşumunu ortadan kaldırarak, doğal kolajen oluşumunu tetiklemekte ve cilt hücrelerini yenilemektedir.
 
Mikro iğneler aracılığıyla oluşturulmuş binlerce mikro kanal sayesinde bazal tabakaya daha fazla medikal ürün geçişi sağlanır. Açılmış olan kanallar, uygulama sonrasında kendiliğinden kapanır.
Yara izleri, Yanık izleri, Sivilce Skarları, Akne Tedavisi ve Leke Tedavileri için uygulanır .Bunun yanısıra saç köklerinin güçlenmesi ve saç dökülmesini engellemeye yardımcı olur.